newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSS

Kibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu Narodowego

2012-06-06


W związku z mistrzostwami UEFA EURO 2012 BRE Bank przygotował specjalną, limitowaną serię zbliżeniowych kart płatniczych typu pre-paid z logo mBanku i wizerunkiem Stadionu Narodowego.


Kibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu Narodowego

Karty zbliżeniowe będą głównym środkiem płatniczym we wszystkim punktach usługowych na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie, gdzie wyeliminowano obrót gotówkowy. Można będzie nimi zapłacić także na terenie warszawskiej Strefy Kibica oraz w każdym innym punkcie obsługującym płatności zbliżeniowe. Dzięki temu obsługa kibiców zostanie znacznie przyspieszona.

 

– Wykorzystanie kart z technologią zbliżeniową to przede wszystkim znaczna oszczędność czasu podczas imprez masowych, kiedy wiele osób chce skorzystać z punktów gastronomicznych w krótkim czasie – wyjaśnia Dariusz Nalepa, dyrektor departamentu bankowości transakcyjnej BRE Banku. – Ponieważ przy płatnościach za transakcje do kwoty 50 zł nie jest wymagane podanie numeru PIN, odbywają się one szybciej – dodaje.

 

Z mBankowych kart pre-paid będzie można skorzystać zarówno w trakcie mistrzostw, jak i już po nich. – Jest to możliwe, ponieważ kartę w każdej chwili można doładować, wpłacając dowolną kwotę na osobny numer rachunku – wyjaśnia Dariusz Nalepa z BRE Banku i dodaje, że dzięki temu kibice zyskują nie tylko praktyczne narzędzie do szybkich płatności, ale również użyteczną pamiątkę związaną z mistrzostwami w piłce nożnej.

 

W trakcie meczów UEFA EURO 2012, rozgrywanych na Stadionie Narodowym w Warszawie, będzie można płacić również pozostałymi kartami debetowymi i kredytowymi mBanku z funkcją zbliżeniową.
Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Visa rozwija sieć akceptacji kart w mniejszych miejscowościach
Visa zapowiada wyższe dofinansowanie na rzecz nowych terminali w mniejszych miejscowościach jako część projektu Kartą Visa zapłacisz wszędzie.

Loteria Loteria
Klienci używający karty kredytowej PKO Banku Polskiego mogą wziąć udział w loterii. Losem w loterii jest każda bezgotówkowa transakcja kartą na kwotę minimum 20 złotych, wykonana w czasie trwania loterii.

Karty zbliżeniowe i przedpłacone od Banku Zachodniego WBK
Na platformie istore pod adresem www.bzwbk.istore.pl można nabyć karty prepaid Visa oraz MasterCard, a także karty do płatności zbliżeniowych oferowane przez Bank Zachodni WBK.

Alior ogranicza moneyback Alior ogranicza moneyback
Z początkiem kwietnia Alior Bank zmieni warunki uzyskania moneybacku za transakcje wykonane kartami kredytowymi. To już kolejna instytucja, która ogranicza grupę klientów mających prawo do skorzystania z promocji.

Nagrody za zakupy z nową kartą MultiBankuNagrody za zakupy z nową kartą MultiBanku
Do oferty MultiBanku dołączyła karta płatnicza World Debit MasterCard Aquarius, umożliwiająca klientom korzystanie z prestiżowego programu lojalnościowego oraz bezpłatnego ubezpieczenia podróżnego.

Na Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE BankuNa Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE Banku
BRE Bank będzie dostarczał i obsługiwał karty przedpłacone na Stadionie Narodowym w Warszawie. Karty z wizerunkiem stadionu oraz logotypem mBanku posłużą do dokonywania płatności zbliżeniowych podczas wydarzeń sportowych, w tym meczów EURO 2012.

Z kartą wydaję RATIOnalnie – konkurs z nagrodami
Każdy klient może w ramach swojej karty kredytowej obniżyć oprocentowanie korzystając z usługi Ratio – a od 2 kwietnia do 6 maja oraz od 28 maja do 24 czerwca 2012 r. wszyscy, którzy skorzystają z Ratio mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Wielkanocne rabaty z kartami Credit Agricole
Czekoladki w delikatesach Alma, a także zniżki w sklepach La Passion du Vin oraz home&you otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.

Karta przedpłacona MasterCard PayPassKarta przedpłacona MasterCard PayPass
Karta przedpłacona MasterCard® PayPass™ jest kartą płatniczą, która łączy w sobie wszystkie zalety karty przedpłaconej MasterCard® i PayPass™.

Jak zarobić na karcie kredytowej?
Aż połowa wykształconych Polaków z dużych miast przyznaje, że wypłaca gotówkę z bankomatów za pomocą karty kredytowej - wynika z raportu z badania SMG/KRC Millward Brown przeprowadzonego na zlecenie Deutsche Bank PBC.Konta osobiste:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-08-17
USD4,6119-0,35%
EUR4,6921-0,01%
CHF4,8500-0,58%
GBP5,5818+0,19%