newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSS

Na Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE Banku

2012-04-25


BRE Bank będzie dostarczał i obsługiwał karty przedpłacone na Stadionie Narodowym w Warszawie. Karty z wizerunkiem stadionu oraz logotypem mBanku posłużą do dokonywania płatności zbliżeniowych podczas wydarzeń sportowych, w tym meczów EURO 2012.


Na Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE Banku Można je będzie także doładowywać i używać do bieżących płatności.

Karty typu „pre-paid” przygotowane przez BRE Bank będą dystrybuowane na terenie stadionu i mają stanowić docelowo główny środek płatniczy tak, aby zminimalizować obrót gotówkowy, a także maksymalnie przyspieszyć obsługę każdego klienta. – Wykorzystanie karty zbliżeniowej to duża oszczędność czasu podczas imprez masowych. – mówi Dariusz Nalepa, dyrektor departamentu bankowości transakcyjnej BRE Banku – Sprzedawca nie zajmuje się wydawaniem reszty, płatność zbliżeniowa do kwoty 50 złotych dokonywana jest bez konieczności podawania PIN-u, trwa więc znacznie krócej, niż ta z użyciem tradycyjnej karty – dodaje.

 

Osoby, które nie będą posiadały przy sobie żadnej karty, będą mogły kupić na Stadionie Narodowym kartę przedpłaconą, doładowaną kwotą 50 zł, bez żadnej dodatkowej opłaty, a więc za równowartość środków zgromadzonych na karcie. Karty, które będą sprzedawane na Stadionie Narodowym będzie można doładowywać i wykorzystywać  również do innych bieżących płatności.

 

- Przedpłacona karta zbliżeniowa z wizerunkiem Stadionu Narodowego to nie tylko praktyczne narzędzie do codziennych płatności. To także ciekawa pamiątka z wizyty na meczu, czy innym wydarzeniu, które będzie odbywało się na stadionie – zaznacza Dariusz Nalepa. – Obsługę kartową na Narodowym traktujemy przede wszystkim jako prestiżowy projekt, a nie przedsięwzięcie komercyjne. – dodaje.

 

Karty „pre-paid” stają się coraz bardziej popularnym środkiem płatniczym. Już pod koniec ubiegłego roku BRE Bank wydał ich ponad 100 tys. Korzystają z nich nie tylko klienci indywidualni, ale coraz częściej firmy. Bank w ponad 100 przypadkach przygotowywał dla klientów nie tylko koncepcję działania produktu, ale również indywidualny wizerunek karty, tak jak to ma miejsce w przypadku kart, które będą dystrybuowane na Stadionie Narodowym.

 

Uniwersalność kart przedpłaconych sprawia, że możliwości ich zastosowania są niemal nieograniczone. Od kart miejskich, przez karty kibica, po karty w programach lojalnościowych dla klientów i pracowników. Dobrym przykładem może być karta kibica wprowadzona w Koronie Kielce i Pogoni Szczecin. Karta służy tam jako identyfikator, który zgodnie z polskim prawem musi posiadać każdy kibic. Jednak jej użytkownik może także doładować kartę pieniędzmi i kupować za jej pomocą np. klubowe pamiątki. Chip karty daje także dodatkowe możliwości. Niektóre miasta w Polsce już wprowadzają karty miejskie oparte na prepaidach, kolejną możliwością jest rozszerzenie karty kibica o funkcję kodowania samych biletów na karcie. BRE Bank realizuje taki projekt w Krakowie,  rozpoczął także jego wdrażanie na Śląsku.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Visa rozwija sieć akceptacji kart w mniejszych miejscowościach
Visa zapowiada wyższe dofinansowanie na rzecz nowych terminali w mniejszych miejscowościach jako część projektu Kartą Visa zapłacisz wszędzie.

Loteria Loteria
Klienci używający karty kredytowej PKO Banku Polskiego mogą wziąć udział w loterii. Losem w loterii jest każda bezgotówkowa transakcja kartą na kwotę minimum 20 złotych, wykonana w czasie trwania loterii.

Karty zbliżeniowe i przedpłacone od Banku Zachodniego WBK
Na platformie istore pod adresem www.bzwbk.istore.pl można nabyć karty prepaid Visa oraz MasterCard, a także karty do płatności zbliżeniowych oferowane przez Bank Zachodni WBK.

Alior ogranicza moneyback Alior ogranicza moneyback
Z początkiem kwietnia Alior Bank zmieni warunki uzyskania moneybacku za transakcje wykonane kartami kredytowymi. To już kolejna instytucja, która ogranicza grupę klientów mających prawo do skorzystania z promocji.

Kibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu NarodowegoKibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu Narodowego
W związku z mistrzostwami UEFA EURO 2012 BRE Bank przygotował specjalną, limitowaną serię zbliżeniowych kart płatniczych typu pre-paid z logo mBanku i wizerunkiem Stadionu Narodowego.

Nagrody za zakupy z nową kartą MultiBankuNagrody za zakupy z nową kartą MultiBanku
Do oferty MultiBanku dołączyła karta płatnicza World Debit MasterCard Aquarius, umożliwiająca klientom korzystanie z prestiżowego programu lojalnościowego oraz bezpłatnego ubezpieczenia podróżnego.

Z kartą wydaję RATIOnalnie – konkurs z nagrodami
Każdy klient może w ramach swojej karty kredytowej obniżyć oprocentowanie korzystając z usługi Ratio – a od 2 kwietnia do 6 maja oraz od 28 maja do 24 czerwca 2012 r. wszyscy, którzy skorzystają z Ratio mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Wielkanocne rabaty z kartami Credit Agricole
Czekoladki w delikatesach Alma, a także zniżki w sklepach La Passion du Vin oraz home&you otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.

Karta przedpłacona MasterCard PayPassKarta przedpłacona MasterCard PayPass
Karta przedpłacona MasterCard® PayPass™ jest kartą płatniczą, która łączy w sobie wszystkie zalety karty przedpłaconej MasterCard® i PayPass™.

Jak zarobić na karcie kredytowej?
Aż połowa wykształconych Polaków z dużych miast przyznaje, że wypłaca gotówkę z bankomatów za pomocą karty kredytowej - wynika z raportu z badania SMG/KRC Millward Brown przeprowadzonego na zlecenie Deutsche Bank PBC.Konta osobiste:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-08-17
USD4,6119-0,35%
EUR4,6921-0,01%
CHF4,8500-0,58%
GBP5,5818+0,19%