newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSS

Z kartą wydaję RATIOnalnie – konkurs z nagrodami

2012-04-02


Każdy klient może w ramach swojej karty kredytowej obniżyć oprocentowanie korzystając z usługi Ratio – a od 2 kwietnia do 6 maja oraz od 28 maja do 24 czerwca 2012 r. wszyscy, którzy skorzystają z Ratio mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami.


Przypomnę, że w ramach Ratio zadłużenie z tytułu płatności lub przelewów wykonanych za pomocą karty kredytowej można rozłożyć na 6 do 18 nisko oprocentowanych rat. Ratio można uruchomić w każdej chwili kontaktując się z doradcą pod numerem 1 9999 i wybrać opcję „Uruchomienie kredytu Ratio w karcie kredytowej’ (trzeba koniecznie pamiętać, że Ratio można uruchomić najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia rozliczenia transakcji, kwota minimalna Ratio to 500 zł a maksymalna to 75% limitu przyznanego w karcie kredytowej).

 

Teraz dodatkowo każdy posiadacz karty kredytowej, który skorzysta z opcji Ratio ma szansę zdobyć nagrodę:

 

  • bon prezentowy o wartości 40 zł na zakupy w sklepie Merlin.pl  (w pierwszym etapie – od 2 kwietnia do 6 maja 2012 r.) – kod, który jest wysyłany  SMS-em w jest  gotowy do zrealizowania w sklepie Merlin.pl,
  • bilet do Multikina (w drugim  etapie – od 28 maja do 24 czerwca 2012 r.) – bilet otrzymasz po okazaniu w kasie Multikina kodu, który zostanie wysłany SMS-em.

 

Wystarczy w okresie trwania konkursu  – między 2 kwietnia a 6 maja lub 28 maja a 24 czerwca 2012 r. – uruchomić usługę RATIO u doradcy (zadzwonić pod numer 1 9999 i menu wybrać opcję „Uruchomienie kredytu Ratio w karcie kredytowej”, aby połączyć się z doradcą) i następnie zarejestrować się na stronie konkursowej www.bzwbk.pl/RationalneZgloszenie.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Visa rozwija sieć akceptacji kart w mniejszych miejscowościach
Visa zapowiada wyższe dofinansowanie na rzecz nowych terminali w mniejszych miejscowościach jako część projektu Kartą Visa zapłacisz wszędzie.

Loteria Loteria
Klienci używający karty kredytowej PKO Banku Polskiego mogą wziąć udział w loterii. Losem w loterii jest każda bezgotówkowa transakcja kartą na kwotę minimum 20 złotych, wykonana w czasie trwania loterii.

Karty zbliżeniowe i przedpłacone od Banku Zachodniego WBK
Na platformie istore pod adresem www.bzwbk.istore.pl można nabyć karty prepaid Visa oraz MasterCard, a także karty do płatności zbliżeniowych oferowane przez Bank Zachodni WBK.

Alior ogranicza moneyback Alior ogranicza moneyback
Z początkiem kwietnia Alior Bank zmieni warunki uzyskania moneybacku za transakcje wykonane kartami kredytowymi. To już kolejna instytucja, która ogranicza grupę klientów mających prawo do skorzystania z promocji.

Kibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu NarodowegoKibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu Narodowego
W związku z mistrzostwami UEFA EURO 2012 BRE Bank przygotował specjalną, limitowaną serię zbliżeniowych kart płatniczych typu pre-paid z logo mBanku i wizerunkiem Stadionu Narodowego.

Nagrody za zakupy z nową kartą MultiBankuNagrody za zakupy z nową kartą MultiBanku
Do oferty MultiBanku dołączyła karta płatnicza World Debit MasterCard Aquarius, umożliwiająca klientom korzystanie z prestiżowego programu lojalnościowego oraz bezpłatnego ubezpieczenia podróżnego.

Na Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE BankuNa Stadionie Narodowym zapłacimy kartami zbliżeniowymi BRE Banku
BRE Bank będzie dostarczał i obsługiwał karty przedpłacone na Stadionie Narodowym w Warszawie. Karty z wizerunkiem stadionu oraz logotypem mBanku posłużą do dokonywania płatności zbliżeniowych podczas wydarzeń sportowych, w tym meczów EURO 2012.

Wielkanocne rabaty z kartami Credit Agricole
Czekoladki w delikatesach Alma, a także zniżki w sklepach La Passion du Vin oraz home&you otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska.

Karta przedpłacona MasterCard PayPassKarta przedpłacona MasterCard PayPass
Karta przedpłacona MasterCard® PayPass™ jest kartą płatniczą, która łączy w sobie wszystkie zalety karty przedpłaconej MasterCard® i PayPass™.

Jak zarobić na karcie kredytowej?
Aż połowa wykształconych Polaków z dużych miast przyznaje, że wypłaca gotówkę z bankomatów za pomocą karty kredytowej - wynika z raportu z badania SMG/KRC Millward Brown przeprowadzonego na zlecenie Deutsche Bank PBC.Konta osobiste:
Nowości i promocje:
Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Kursy walut NBP 2022-08-17
USD4,6119-0,35%
EUR4,6921-0,01%
CHF4,8500-0,58%
GBP5,5818+0,19%